Մարտի 19-ին, ժամը 19:00-ից, Երևանի Հրաչյա Ղափլանյանի անվան Դրամատիկական թատրոնը լցված էր անսպասելի աշխուժությամբ․ կարմիր գորգ, հյուրերի դիմավորում, բարձր տրամադրություն։ Cube Invest-ը կրկին անակնկալ էր պատրաստել իր կին գործընկերների համար, կազմակերպելով փակ միջոցառում՝ նվիրված գարնանային տոներին, որը անցավ ջերմ ու անմիջական մթնոլորտում։
Սրահում եռուզեռ էր․ մեր բանկի և ֆինանսական կառույցի տարբեր գործընկերներ օգտվում էին նոր ծանոթությունների ու անկաշկանդ շփման հնարավորությունից, մինչդեռ «հին ընկերները» վերագտնում էին միմյանց։ Իսկ համեղ խմիչքն ու խորտիկները պարզապես ամբողջականացնում էին երեկոյի սկիզբը։ Զուգահեռ՝ նախասրահից լսվում էին դաշնամուրի կենդանի հնչյունները, որոնք երեկոն լցնում էին ներդաշնակությամբ և ջերմությամբ՝ էլ ավելի ընդգծելով գարնանային այս հանդիպման յուրահատկությունն ու հմայքը։
Սակայն սա դեռ ամենը չէր, «Art Փսիխոզ» ներկայացումը մեզ էր սպասում։ 20:00-ին սկսվեց ներկայացումը, որից առաջ Cube Invest ընկերության գործադիր տնօրեն Միքայել Մարգարյանը բոլոր ներկաներին մաղթեց լավ երեկո, հայտարարելով այն մասին, որ միջոցառումը այսքանով դեռ չի ավարտվում։
Ներկայացումը հիասքանչ էր։ Սիրված և ճանաչված դերասաններ Բաբկեն Չոբանյանը, Միկա Վաթինյանը և Արամ Կարախանյանը կրկին փայլեցին իրենց խաղով։ Հանդիսատեսը ստացավ արվեստը զգալու բացառիկ հնարավորությունը։ Ոտնկայս ծափերի ներքո մեր հանդիսատեսը նրանց ճանապարհեց ետնաբեմ։
Եկավ հաճելի անակնկալի պահը, որն էլ ավելի մեծ ոգևորություն առաջացրեց հյուրերի մոտ։
Բեմում հայտնվեց անուններով լի տարրան, և Cube Invest ընկերության գլխավոր տնօրեն Միքայել Մարգարյանը, պատահականության սկզբունքով ընտրելով մեկ անուն, հայտարարեց հաղթողին։ Հյուրերից մեկը արժանացավ $1000 արժողությամբ ներդրումային պորտֆելի, ինչը երեկոն դարձրեց առավել հիշարժան և տպավորիչ։
Միջոցառումը ավարտվեց ևս մեկ անակնկալով։ Cube Invest-ը հոգ էր տարել, որ երեկոյի ջերմությունն ու տպավորությունները ուղեկցեին նրանց նույնիսկ միջոցառումից հետո։ Յուրաքանչյուր կին հեռացավ նրբաճաշակ ծաղկեփնջով՝ տանելով իր հետ գարնանային ջերմությունն ու ուշադրության հաճելի զգացումը։
Այդ օրը առանձնահատուկ գեղեցիկ էր․ քանի որ բոլոր կանայք հեռանում էին ծաղկեփնջով և անկեղծ ժպիտով։
Օրվա ամենագեղեցիկ կադրերը կարող եք դիտել Այստեղ:
Մենք միացել ենք Mantashyants Global EXPO 2024-ին
Mantashyants Global EXPO 2024 -ը Հայաստանի գործարար միջավայրի համար նոր ու յուրահատուկ միջոցառում է, որը կազմակերպվում է առաջին անգամ Մանթաշյանց գործարարների միության կողմից: Այս բացառիկ ցուցահանդեսը նպատակ ունի տարբեր ոլորտների բիզնեսներին հնարավորություն տալ ներկայացնելու իրենց գործունեությունը, փոխանակվելու փորձով և ամրապնդելու կապերը միմյանց հետ:
12.09.24
Մեդիան՝ մեր մասին
2025 թվականի նոյեմբերի 11-ին Cube Invest ներդրումային ընկերությունը հանդես եկավ Dalan Technopark-ի պարտատոմսերի թողարկման պաշտոնական տեղաբաշխողի դերում՝ իրականացնելով հերթական գործարքը Հայաստանի կապիտալի շուկայում։

On March 19, starting at 7:00 PM, the Hrachya Ghaplanyan Drama Theater in Yerevan was filled with unexpected excitement — a red carpet, welcoming guests, and an uplifting atmosphere. Once again, Cube Invest had a surprise in store for its female partners, organizing an exclusive event dedicated to the spring holidays, which took place in a warm and intimate setting.
The hall was buzzing with energy—our bank and financial institution partners were enjoying the opportunity for new connections and casual conversations, while "old friends" were happily reconnecting. Meanwhile, delicious drinks and appetizers perfectly complemented the start of the evening. In the background, live piano music from the foyer filled the event with harmony and warmth, further emphasizing the uniqueness and charm of this spring gathering.
But that was not al l— the play Art Psychosis was awaiting us. At 8:00 PM, the performance began, preceded by a warm welcome from Cube Invest’s CEO, Mikael Margaryan, who wished all guests a wonderful evening and announced that the event was far from over.
The play was mesmerizing. Renowned and beloved actors Babken Chobanyan, Mika Vatinian, and Aram Karakhanyan once again dazzled with their performances. The audience had the rare chance to immerse themselves in the art, sending off the actors with a standing ovation as they exited backstage.
Then came the moment of a delightful surprise, which sparked even more excitement among the guests. A jar filled with names appeared on stage, and Cube Invest’s CEO, Mikael Margaryan, randomly selected a winner. One lucky guest received an investment portfolio worth $1,000, making the evening even more memorable and special.
The event concluded with yet another surprise. Cube Invest ensured that the warmth and impressions of the evening would accompany the guests even after the event. Each woman left with an elegant bouquet of flowers, carrying with her the joy and warmth of spring.
That day was exceptionally beautiful, as all the women departed with bouquets in hand and genuine smiles on their faces.