Մարտի 19-ին, ժամը 19:00-ից, Երևանի Հրաչյա Ղափլանյանի անվան Դրամատիկական թատրոնը լցված էր անսպասելի աշխուժությամբ․ կարմիր գորգ, հյուրերի դիմավորում, բարձր տրամադրություն։ Cube Invest-ը կրկին անակնկալ էր պատրաստել իր կին գործընկերների համար, կազմակերպելով փակ միջոցառում՝ նվիրված գարնանային տոներին, որը անցավ ջերմ ու անմիջական մթնոլորտում։
Սրահում եռուզեռ էր․ մեր բանկի և ֆինանսական կառույցի տարբեր գործընկերներ օգտվում էին նոր ծանոթությունների ու անկաշկանդ շփման հնարավորությունից, մինչդեռ «հին ընկերները» վերագտնում էին միմյանց։ Իսկ համեղ խմիչքն ու խորտիկները պարզապես ամբողջականացնում էին երեկոյի սկիզբը։ Զուգահեռ՝ նախասրահից լսվում էին դաշնամուրի կենդանի հնչյունները, որոնք երեկոն լցնում էին ներդաշնակությամբ և ջերմությամբ՝ էլ ավելի ընդգծելով գարնանային այս հանդիպման յուրահատկությունն ու հմայքը։
Սակայն սա դեռ ամենը չէր, «Art Փսիխոզ» ներկայացումը մեզ էր սպասում։ 20:00-ին սկսվեց ներկայացումը, որից առաջ Cube Invest ընկերության գործադիր տնօրեն Միքայել Մարգարյանը բոլոր ներկաներին մաղթեց լավ երեկո, հայտարարելով այն մասին, որ միջոցառումը այսքանով դեռ չի ավարտվում։
Ներկայացումը հիասքանչ էր։ Սիրված և ճանաչված դերասաններ Բաբկեն Չոբանյանը, Միկա Վաթինյանը և Արամ Կարախանյանը կրկին փայլեցին իրենց խաղով։ Հանդիսատեսը ստացավ արվեստը զգալու բացառիկ հնարավորությունը։ Ոտնկայս ծափերի ներքո մեր հանդիսատեսը նրանց ճանապարհեց ետնաբեմ։
Եկավ հաճելի անակնկալի պահը, որն էլ ավելի մեծ ոգևորություն առաջացրեց հյուրերի մոտ։
Բեմում հայտնվեց անուններով լի տարրան, և Cube Invest ընկերության գլխավոր տնօրեն Միքայել Մարգարյանը, պատահականության սկզբունքով ընտրելով մեկ անուն, հայտարարեց հաղթողին։ Հյուրերից մեկը արժանացավ $1000 արժողությամբ ներդրումային պորտֆելի, ինչը երեկոն դարձրեց առավել հիշարժան և տպավորիչ։
Միջոցառումը ավարտվեց ևս մեկ անակնկալով։ Cube Invest-ը հոգ էր տարել, որ երեկոյի ջերմությունն ու տպավորությունները ուղեկցեին նրանց նույնիսկ միջոցառումից հետո։ Յուրաքանչյուր կին հեռացավ նրբաճաշակ ծաղկեփնջով՝ տանելով իր հետ գարնանային ջերմությունն ու ուշադրության հաճելի զգացումը։
Այդ օրը առանձնահատուկ գեղեցիկ էր․ քանի որ բոլոր կանայք հեռանում էին ծաղկեփնջով և անկեղծ ժպիտով։
Օրվա ամենագեղեցիկ կադրերը կարող եք դիտել Այստեղ:
Մենք միացել ենք Mantashyants Global EXPO 2024-ին
Mantashyants Global EXPO 2024 -ը Հայաստանի գործարար միջավայրի համար նոր ու յուրահատուկ միջոցառում է, որը կազմակերպվում է առաջին անգամ Մանթաշյանց գործարարների միության կողմից: Այս բացառիկ ցուցահանդեսը նպատակ ունի տարբեր ոլորտների բիզնեսներին հնարավորություն տալ ներկայացնելու իրենց գործունեությունը, փոխանակվելու փորձով և ամրապնդելու կապերը միմյանց հետ:
12.09.24
Մեդիան՝ մեր մասին
2025 թվականի նոյեմբերի 11-ին Cube Invest ներդրումային ընկերությունը հանդես եկավ Dalan Technopark-ի պարտատոմսերի թողարկման պաշտոնական տեղաբաշխողի դերում՝ իրականացնելով հերթական գործարքը Հայաստանի կապիտալի շուկայում։

19 марта, с 19:00, Ереванский драматический театр имени Грачья Капланяна был наполнен неожиданной оживленностью: красная дорожка, встреча гостей, приподнятое настроение. Cube Invest снова приготовила сюрприз для своих коллег-женщин, организовав закрытое мероприятие, посвященное весенним праздникам, которое прошло в теплой и непринужденной атмосфере.
В зале царила суета: различные партнеры нашего банка и финансового учреждения пользовались возможностью новых знакомств и непринужденного общения, в то время как» старые друзья " заново открывали друг друга. А вкусные напитки и закуски только завершили начало вечера. Параллельно из вестибюля доносились живые звуки фортепиано, которые наполняли вечер гармонией и теплом, еще больше подчеркивая уникальность и очарование этой весенней встречи.
Однако это было еще не все, нас ждал спектакль "художественный психоз". В 20:00 началось представление, перед которым исполнительный директор компании Cube Invest Микаел Маргарян пожелал всем присутствующим хорошего вечера, заявив, что на этом мероприятие еще не закончилось.
Представление было великолепным. Любимые и признанные актеры Бабкен Чобанян, Мика Ватинян и Арам Караханян снова блистали своей игрой. Зрители получили исключительную возможность познакомиться с искусством. Под бурные аплодисменты наши зрители вывели их за кулисы.
Наступил момент приятного сюрприза, который вызвал у гостей еще больший восторг.
На сцене появилась тара, полная имен, и генеральный директор компании Cube Invest Микаел Маргарян, выбрав одно имя случайным образом, объявил победителя. Один из гостей получил инвестиционный портфель на сумму 1000 долларов, что сделало вечер еще более запоминающимся и впечатляющим.
Мероприятие закончилось еще одним сюрпризом. Cube Invest позаботились о том, чтобы тепло и впечатления вечера сопровождали их даже после мероприятия. Каждая женщина ушла с изысканным букетом цветов, унося с собой весеннее тепло и приятное чувство внимания.
Этот день был особенно прекрасным, потому что все женщины уходили с букетом цветов и искренней улыбкой.
Вы можете посмотреть самые красивые кадры дня здесь:
Во время встречи 27 февраля инвестиционная компания Cube Invest и Parvanian Consulting подписали меморандум о сотрудничестве․